Robert Fiala

Robert Fiala
Vodja prodaje

+386 2 788 11 85
+386 41 222 632
robert.fiala@dominko.si

Sebastjan Tajhman

Sebastjan Tajhman
Prodaja – Volkswagen

+386 2 788 11 65
sebastjan.tajhman@dominko.si

Aleksander Trafela

Aleksander Trafela
Prodaja – Volkswagen

+386 2 788 11 62
aleksander.trafela@dominko.si

oseba

Marija Žlender
Prodaja – SEAT

+386 2 788 11 78
+386 31 529 084
marija.dolsak@dominko.si

oseba

Milena Cestnik
Prodaja rabljenih vozil

+386 2 788 11 79
+386 31 529 084
milena.cestnik@dominko.si

oseba

Dejan Kacijan
Prodaja rabljenih vozil

+386 2 788 11 52
+386 31 529 084
dejan.kacijan@dominko.si

Zvonko Dominko

Zvonko Dominko
Vodja servisa

+386 2 788 11 56
zvonko.dominko@dominko.si

oseba

Matjaž Friščič
Servis – VW, Audi, SEAT

+386 2 788 11 63
+386 31 600 023
matjaz.friscic@dominko.si

Anton Korpar

Anton Korpar
Servis – VW, Audi, SEAT

+386 2 788 11 69
+386 41 683 653
anton.korpar@dominko.si

Janko Zorko

Janko Zorko
Dopolnilna oprema, nadomestni deli

+386 2 788 11 72
+386 41 222 632
janko.zorko@dominko.si

Damjan Petek

Damjan Petek
Dopolnilna oprema, nadomestni deli

+386 2 788 11 60
damjan.petek@dominko.si

oseba

Marija Žlender
Zavarovanje

+386 2 788 11 78
+386 31 529 084
marija.dolsak@dominko.si

Robert Fiala

Robert Fiala
Zavarovanje

+386 2 788 11 85
+386 41 222 632
robert.fiala@dominko.si

oseba

Dejan Kacijan
Zavarovanje

+386 2 788 11 52
+386 31 529 084
dejan.kacijan@dominko.si

Sebastjan Tajhman

Sebastjan Tajhman
Zavarovanje

+386 2 788 11 65
sebastjan.tajhman@dominko.si

oseba

Milena Cestnik
Zavarovanje

+386 2 788 11 79
+386 31 529 084
milena.cestnik@dominko.si

Aleksander Trafela

Aleksander Trafela
Zavarovanje

+386 2 788 11 62
aleksander.trafela@dominko.si

Sebastjan Tajhman

Sebastjan Tajhman
Financiranje

+386 2 788 11 65
sebastjan.tajhman@dominko.si

oseba

Milena Cestnik
Financiranje

+386 2 788 11 79
+386 31 529 084
milena.cestnik@dominko.si

Aleksander Trafela

Aleksander Trafela
Financiranje

+386 2 788 11 62
aleksander.trafela@dominko.si

oseba

Marija Žlender
Financiranje

+386 2 788 11 78
+386 31 529 084
marija.dolsak@dominko.si

Robert Fiala

Robert Fiala
Financiranje

+386 2 788 11 85
+386 41 222 632
robert.fiala@dominko.si

oseba

Dejan Kacijan
Financiranje

+386 2 788 11 52
+386 31 529 084
dejan.kacijan@dominko.si

Mojca Pongarčič

Mojca Pongračič
Administracija

+386 2 788 11 63
+386 41 683 653
mojca.pongracic@dominko.si

oseba

Dejan Kacijan
Administracija

+386 2 788 11 52
+386 31 529 084
dejan.kacijan@dominko.si

Robert Fiala

Robert Fiala
Informatika, marketing

+386 2 788 11 85
+386 41 222 632
robert.fiala@dominko.si

oseba

Marjana Zavec
Administracija

+386 2 788 11 50
+386 41 683 653
marjana.zavec@dominko.si

Stopite v stik z nami!

KONTAKTIRAJTE NAS

Vaše povpraševanje
  1. želim informacije o določenem modelu vozilaimam vprašanje o nakupu vozilaimam vprašanje o financiranju novega vozila
Vnesite svoje kontaktne podatke:

opening hours
  • Monday7:00 - 19:00
  • Tuesday7:00 - 19:00
  • Wednesday7:00 - 19:00
  • Thursday7:00 - 19:00
  • Friday7:00 - 19:00
  • Saturday7:00 - 12:00
  • Sundayzaprto